wok wok wok wok wok wok

strona wrzesińskiego ośrodka kultury

wośp

  • Zapraszamy na: Koncert Alosza Awdiejew
  • Zapraszamy na: Zebranie Wrzesińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
  • Zapraszamy na: DPS, Pożegnanie lata
  • Zapraszamy na: V Powiatowy Piknik Naukowy, Amfiteatr
  • Zapraszamy na: Szkolenie, KPP Września
  • Zapraszamy na: Badania mammograficzne
  • Zapraszamy na: Zajęcia wakacyjne – warsztaty taneczne, 10-12
  • Zapraszamy na: Zajęcia wakacyjne – warsztaty taneczne, 10-12
  • Zapraszamy na: Zajęcia wakacyjne – warsztaty taneczne, 10-12
  • Zapraszamy na: Wrzesiński Festiwal Orkiestr Dętych
  • Zapraszamy na: Wrzesiński Festiwal Orkiestr Dętych
  • Zapraszamy na: Zajęcia wakacyjne – warsztaty baletowe, 10-12
  • Zapraszamy na: Zajęcia wakacyjne – warsztaty baletowe, 10-12
  • Zapraszamy na: Zajęcia wakacyjne – warsztaty baletowe, 10-12
  • Zapraszamy na: Koncert Pokój Tobie Polsko, Amfiteatr
  • Zapraszamy na: Światowy Festiwal Folkloru, Amfiteatr
  • Zapraszamy na: Zajęcia wakacyjne – warsztaty plastyczne, 10-12
  • Zapraszamy na: Zajęcia wakacyjne – warsztaty plastyczne, 10-12
  • Zapraszamy na: Zajęcia wakacyjne – warsztaty taneczne, 10-12
  • Zapraszamy na: Zajęcia wakacyjne – warsztaty taneczne, 10-12
  • Zapraszamy na: Zajęcia wakacyjne – warsztaty taneczne, 10-12
  • Zapraszamy na: zajęcia wakacyjne, 10-12
  • Zapraszamy na: zajęcia wakacyjne, 10-12
  • Zapraszamy na: zajęcia wakacyjne, 10-12
  • Zapraszamy na: zajęcia wakacyjne, 10-12
  • Zapraszamy na: zajęcia wakacyjne, 10-12
  • Zapraszamy na: Spektakl Teatru Otczapy Ideja, 19.00
  • Zapraszamy na: zajęcia wakacyjne, 10-12
  • Zapraszamy na: zajęcia wakacyjne, 10-12
  • Zapraszamy na: zajęcia wakacyjne, 10-12
  • Zapraszamy na: zajęcia wakacyjne, 10-12
  • Zapraszamy na: zajęcia wakacyjne, 10-12
  • Zapraszamy na: zajęcia wakacyjne, 10-12
  • Zapraszamy na: zajęcia wakacyjne, 10-12
  • Zapraszamy na: zajęcia wakacyjne, 10-12
  • Zapraszamy na: zajęcia wakacyjne, 10-12
  • Zapraszamy na: Skaldowie – III Wrzesiński Tydzień Seniora, godz. 19.00 Amfiteatr
  • Zapraszamy na: Koncert operetkowy Niezapomniane Piosenki – III Wrzesiński Tydzień Seniora, godz. 19.00
  • Zapraszamy na: Koncert Marcin Wyrostek&Corazon – III Wrzesiński Tydzień Seniora, godz. 19.00
  • Zapraszamy na: Spektakl muzyczny Akompaniator – III Wrzesiński Tydzień Seniora, godz. 19.00
  • Zapraszamy na: Badania Profilaktyczne – III Wrzesiński Tydzień Seniora, godz. 9.00
  • Zapraszamy na: Tańce i hulańce – przyśpiewki i potańcówki na ludową nutkę – III Wrzesiński Tydzień Seniora, godz. 1
  • Zapraszamy na: Babski Kabaret – III Wrzesiński Tydzień Seniora, godz. 18.00
  • Zapraszamy na: Koncert Tomasza Stockingera – III Wrzesiński Tydzień Seniora, godz. 16.00
  • Zapraszamy na: Zakończenie roku szkolnego Gimnazjum nr 2
  • Zapraszamy na: Zakończenie roku szkolnego Gimnazjum nr 1
  • Zapraszamy na: Zakończenie roku szkolnego Przedszkola Niepublicznego Chatka Misia Uszatka, godz. 13.00
  • Zapraszamy na: Prezentacja twórczości Alchemia Dance Studio, godz. 10.00
  • Zapraszamy na: Zakończenie klasy “0” Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Tęczowa Chatka, godz. 17.00
  • Zapraszamy na: Walne zebranie Wrzesińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, godz. 16.00

9. edycja Grand Prix Polski Dance Września 2017


9. edycja Grand Prix Polski Dance Września 2017

9. edycja Grand Prix Polski Dance Września 2017 przyciągnęła tłumy tancerzy.

W hali sportowej przy ul. Słowackiego spotkało blisko półtora tysiąca tancerzy z ponad 30 ośrodków tanecznych m.in. z Sochaczewa, Bydgoszczy, Poznania, Wyszkowa, Kwilcza, Środy Wielkopolskiej, Chojnowa, Lubonia, Konina, Gniezna czy Kościana.

Uczestnicy mierzyli się w czterech kategoriach tanecznych: disco dance, tańcu współczesnym, hip hopie oraz innych formach tańca nowoczesnego.

Popisy taneczne oceniało profesjonalne jury: Małgorzata Janiak, Karolina Nowak, Adrian Rzetelski oraz Piotr Szwarc. Imprezę, niezmiennie od kilku lat, poprowadził Witek Ostynowicz.

Turniej przebiegł w sympatycznej, sportowej atmosferze i przyciągnął nie tylko tłumy tancerzy, ale także widzów, dla których zmagania taneczne okraszone efektami światła scenicznego stanowiły nie lada atrakcję.

Wszystkim tancerzom dziękujemy za wzięcie udziału w naszym turnieju a zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy odniesionych sukcesów.

Poniżej prezentujemy wyniki we wszystkich kategoriach tanecznych i wiekowych.

Do zobaczenia za rok, na jubileuszowym 10. Grand Prix Polski Dance Września!


Wyniki:

 

Disco dance solo do 8 lat

1. Hanna Kolczyńska, Koniński Dom Kultury

2. Nadia Tołkacz, Akademia Tańca Bezuma Poznań

3. Julia Rutkowska, Akademia Tańca Bezuma Poznań

Disco dance solo do 9-11 lat

1. Aleksandra Piątek, New Dance School Luboń

2. Małgorzata Majek, Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

3. Amelia Gawlik, Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

3. Maja Chruściel, Abstrakt Sochaczew

Disco dance solo do 12-15 lat

1. Katarzyna Ciurzyńska, Abstrakt Sochaczew

2. Natalia Kruszewska, Abstrakt Sochaczew

3. Wiktoria Stępniak, Abstrakt Sochaczew

Disco dance solo pow. 15 lat

1. Oliwia Kmiecik, Abstrakt Sochaczew

2. Dominika Balewska, Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

Disco dance duety do 8 lat

1. Nadia Tołkacz, Julia Rutkowska, Akademia Tańca Bezuma Poznań

2. Marcelina Majek, Kinga Kosicka, Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

Disco dance duety do 9-11 lat

1. Alicja Sierocińska, Maja Chruściel, Abstrakt Sochaczew

2. Kamila Lisowska, Oliwia Dudek, Abstrakt Sochaczew

3. Amelia Gawlik, Natalia Miklas, Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

Disco dance duety do 12-15 lat

1. Margarita Szczepankiewicz, Paulina Ławniczak, Koniński Dom Kultury

2. Małgorzata Majek, Filip Kosicki, Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

3. Katarzyna Ciurzyńska, Szymon Stachlewski, Abstrakt Sochaczew

Disco dance duety pow. 15 lat

1. Wiktoria Polasik, Dominika Balewska, Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

2. Maja Grześkowiak, Julia Ciesielska, Koniński Dom Kultury

Disco dance miniformacje 9-11

1. Fuks, Koniński Dom Kultury

Disco dance miniformacje 12-15

1. Dance Crew, Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

2. Fuks Team Junior, Koniński Dom Kultury

Osobowość taneczna: Anna Fic, Koniński Dom Kultury

Disco dance miniformacje pow. 15

1. Dance Crew, Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

Disco dance formacje 12-15

1. Dance Crew, Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

2. Karambol, MOKSiR Chojnów

3. Karambol II, MOKSiR Chojnów

Osobowość taneczna: Amelia Cymerman

Disco dance formacje pow. 15

1. Dance Crew, Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

Grand Prix Disco Dance – Dance Crew, Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

 

Inne formy tańca nowoczesnego miniformacje 9-11

1. Szkoła Tańca Lafitnessclub, Środa Wielkopolska

2. Takt Kids 1, Szkoła Tańca i Akrobatyki Konin

Inne formy tańca nowoczesnego miniformacje 12-15

1. Insomnia, Gminny Ośrodek Kultury w Śliwicach

Indywidualność taneczna: Michał Molus

Inne formy tańca nowoczesnego miniformacje pow. 15

1. Brooklyn, Gimnazjum nr 2, Chojnów

2. Insomnia 1, Gminny Ośrodek Kultury w Śliwicach

3. Bezuma Team Senior, Akademia Tańca Bezuma Poznań

Inne formy tańca nowoczesnego formacje 9-11

1. CKiE Pati Dance Junior, Kwilcz

2. Top Dance 1A, MDK Konin

3. Coda, Koniński Dom Kultury

3. Ev-Dance Team, Dance Art&Yoga Studio Gostyń

Inne formy tańca nowoczesnego formacje 12-15

1. Karambol, MOKSiR Chojnów

1. Coda, Koniński Dom Kultury

2. Bezuma Energy Junior, Akademia Tańca Bezuma Poznań

3. Takt Kids, Szkoła Tańca i Akrobatyki Konin

Wyróżnienie: CKiE Pati Dance, Kwilcz

Inne formy tańca nowoczesnego formacje pow. 15

1. Brooklyn, Gimnazjum nr 2, Chojnów

2. Bezuma Team Senior, Akademia Tańca Bezuma Poznań

Grand Prix Inne formy tańca nowoczesnego – Szkoła Tańca Lafitnessclub, Środa Wielkopolska

 

Dzieci do 8 lat

1. Szkoła Tańca Lafitnessclub, Środa Wielkopolska

2. Ev-Dance Kids, Dance Art&Yoga Studio Gostyń

3. Pulsik B, Wrzesiński Ośrodek Kultury

3. Dance Force Bombels, Studio Tańca Vero Poznań

 

Hip hop solo do 8 lat

1. Zuzia Kuciak, Studio Tańca Street Beat Kościan

2. Lena Olbińska, Studio Tańca Street Beat Kościan

3. Lidia Jankowska, Opalenica

3. Julia Naskręt, Studio Tańca Street Beat Kościan

Hip hop solo 9-11

1. Wiktoria Kuciak, Studio Tańca Street Beat Kościan

2. Aleksandra Bogacz, Opalenica

3. Patrycja Milkowska, Opalenica

3. Agata Jaskuła, Koniński Dom Kultury

Hip hop solo 12-15

1. Paweł Kiersk, Hush Kids Poznań

2. Zuza Kwacz, Hush Kids Poznań

3. Gabu Kirych, Hush Kids Poznań

Hip hop solo pow. 15

1. Katarzyna Bogacz, Opalenica

2. Zosia Herbst, Hush Kids Poznań

3. Agnieszka Marciniak, Wrzesiński Ośrodek Kultury

Hip hop duety 9-11

1. Wiktoria Kuciak, Zuzia Kuciak, Studio Tańca Street Beat Kościan

2. Sandra Szulc, Katarzyna Jankowska, Opalenica

3. Michalina Jerzyńska, Dominika Gulczyńska, SRiT Kontrast Poznań

3. Jowita Hytry, Gabrysia Samolczyk, Ośrodek Kultury Luboń

Hip hop duety 12-15

1. Gabu Kirych, Zuza Kwacz, Hush Kids Poznań

2. Anita Smolarz, Paweł Kozłowski, Koniński Dom Kultury

3. Melania Raczkiewicz, Robert Krajewski, SRiT Kontrast Poznań

Indywidualność taneczna: Gabu Kirych, Zuza Kwacz, Hush Kids Poznań

Hip hop duety pow. 15

1. Wiktoria Ciechanowska, Julia Gulczyńska, SRiT Kontrast Poznań

Hip hop miniformacje 9-11

1. Buble Beat, Studio Tańca Street Beat Kościan

2. Szkoła Tańca Lafitnessclub, Środa Wielkopolska

3. Mały Brooklyn 2, Gimnazjum nr 2, Chojnów

Hip hop miniformacje 12-15

1. Power of Dance Junior, Centrum Fizjoterapii i Edukacji, Poznań

2. Brooklyn Junior, Gimnazjum nr 2, Chojnów

3. Art Beat, Studio Tańca Street Beat Kościan

Wyróżnienie: FRX, SRiT Kontrast Poznań

Hip hop miniformacje pow. 15

1. Puls, Wrzesiński Ośrodek Kultury

2. Senioritas, SRiT Kontrast Poznań

Hip hop formacje 9-11

1. AtoMy, Hush Kids Poznań

2. Ev-Dance Plus, Dance Art&Yoga Studio Gostyń

3. Pulsik, Wrzesiński Ośrodek Kultury

Hip hop formacje 12-15

1. Hush Kids, Hush Kids Poznań

2. Opalenica Dance Studio, Opalenica

2. Power of Dance Junior, Centrum Fizjoterapii i Edukacji, Poznań

3. Puls Junior, Wrzesiński Ośrodek Kultury

3. Dance Cool, Osrodek Kultury, Luboń

Hip hop formacje pow. 15

1. Puls, Wrzesiński Ośrodek Kultury

2. Dance Force, Studio Tańca Vero, Poznań

3. Power of Dance, Centrum Fizjoterapii i Edukacji, Poznań

Wyróżnienie dla instruktora: Marcin Stan Hush Kids Poznań

Grand Prix Hip Hop – Hush Kids Poznań

 

Taniec współczesny miniformacje 9-11

1. Kontra VI MINI, Młodzieżowy Dom Kultury nr 2, Bydgoszcz

2. CKiE Pati Dance Junior, Kwilcz

3. Szkoła Tańca Lafitnessclub, Środa Wielkopolska

Taniec współczesny miniformacje 12-15

1. CKiE Pati Dance, Kwilcz

1. Kontra IV MIN, Młodzieżowy Dom Kultury nr 2, Bydgoszcz

2. Coda, Koniński Dom Kultury

3. Takt, Szkoła Tańca i Akrobatyki Konin

Taniec współczesny miniformacje pow. 15

1. Homo Saltans, Dance Art&Yoga Studio Gostyń

2. Abstrakt, Abstrakt Sochaczew

3. Kontra V MIN, Młodzieżowy Dom Kultury nr 2, Bydgoszcz

Taniec współczesny formacje 9-11

1. Kontra VI, Młodzieżowy Dom Kultury nr 2, Bydgoszcz

2. NDS Jazz, New Dance School Luboń

3. Harmonic Mini, Średzkie Stowarzyszenie Tańca Współczesnego

3. Bezuma Energy Kids, Akademia Tańca Bezuma Poznań

Taniec współczesny formacje 12-15

1. Wyszkowski Teatr Tańca, Wyszków

1. Kontra IV, Młodzieżowy Dom Kultury nr 2, Bydgoszcz

2. Top Dance Junior, MDK, Konin

3. Bezuma Energy Junior, Akademia Tańca Bezuma Poznań

3. NDS Modern Jazz, New Dance School Luboń

Taniec współczesny formacje pow. 15

1. Wyszkowski Teatr Tańca, Wyszków

2. Power of Dance, Centrum Fizjoterapii i Edukacji, Poznań

2. Top Dance Team, MDK Konin

2. Time2Dance Jazz Company, Poznań

3. Bezuma Team Senior, Akademia Tańca Bezuma Poznań

Wyróżnienie: NN Jazz, Egurrola Dance Studio Łódź

Grand Prix Taniec współczesny – Wyszkowski Teatr Tańca, Wyszków






 

Dodano: poniedziałek 11 grudnia 2017


zobacz wszystkie

Zapraszamy do WOK

  • ZAPRASZAMY
  • ZAPRASZAMY
  • ZAPRASZAMY
  • ZAPRASZAMY
  • ZAPRASZAMY
  • ZAPRASZAMY
  • ZAPRASZAMY
  • ZAPRASZAMY
  • ZAPRASZAMY
zobacz wszystkie

Polecane serwisy

Historia Festiwalu

historia festiwalu polskiej piosenki we wrześni

WOK na Facebook`u

bip

MKiDN

historia festiwalu polskiej piosenki we wrześni
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego


Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Kultura jest tym, co sprawiło, że człowiek stał się czymś innym, niż tylko przypadkowym wydarzeniem w przyrodzie.

Projekt i realizacja: www.HEDRYCH.pl