wok wok wok wok wok wok

strona wrzesińskiego ośrodka kultury

wośp

wośp

„Atrakcyjny pozna panią...”


„Atrakcyjny pozna panią...” „Atrakcyjny pozna panią...” - komedia Marka Rębacza w gwiazdorskiej obsadzie wystawiona została we Wrzesińskim Ośrodku Kultury.
Sztuka, która w miniony poniedziałek zagościła na deskach ośrodka to komedia, która powstała w 2000 roku, stając się prawdziwym hitem teatralnym. Spektakl ma blisko 1000 prezentacji w Polsce i za granicą i stał się także pierwowzorem popularnego filmu o tym samym tytule.

Podczas występu we Wrześni na scenie pojawili się aktorzy znani szerszej publiczności ze szklanego ekranu – Aleksandra Nieśpielak, Elżbieta Jarosik, Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, Sylwester Maciejewski oraz Lech Dyblik.

Bohaterem spektaklu jest Staś, stary kawaler, który w poszukiwaniu żony dopuszcza się oszustwa, podając nieprawidłowe informacje w prasowym anonsie. Podaje się za przystojnego i majętnego biznesmana, mieszkającego w wiejskiej posiadłości, choć w rzeczywistości mieszka w rozpadającej się chałupie i sama uroda Stasia pozostawia wiele do życzenia. Mija kilka dni i anons przynosi zaskakujący skutek: do wsi przyjeżdża piękna, młoda, dziewczyna, wyglądająca jak prawdziwa dama... I dopiero teraz zaczynają się prawdziwe kłopoty i prawdziwe kłamstwa.
Spektakl obejrzała blisko czterystuosobowa publiczność, której sądząc po reakcjach, teatralne widowisko bardzo przypadła do gustu.

Dodano: wtorek 14 lutego 2017


zobacz wszystkie

Zapraszamy do WOK

  • ZAPRASZAMY
  • ZAPRASZAMY
  • ZAPRASZAMY
zobacz wszystkie

Polecane serwisy

Historia Festiwalu

historia festiwalu polskiej piosenki we wrześni

WOK na Facebook`u

bip

MKiDN

historia festiwalu polskiej piosenki we wrześni
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego


Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Kultura jest tym, co sprawiło, że człowiek stał się czymś innym, niż tylko przypadkowym wydarzeniem w przyrodzie.

Projekt i realizacja: www.HEDRYCH.pl