Za nami pierwszy dzień Prezentacji Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Miasta i Gminy Września „Talenty 2013”. Na scenie prezentowały się grupy teatralne i recytatorzy. Jury przyznało następujące nagrody:
WYNIKI:
Małe formy teatralne:
Przedszkola
Miś Uszatek „Czerwony Kapturek”
Pszczółka Maja „Zjazd rodzinny”
Wesoła Nutka „Kwoka”
wyróżnienie: Wesoła Nutka „Chory kotek”
Gimnazjum – nagród nie przyznano
Szkoły ponadgimnazjalne – nagród nie przyznano
Recytacje
Przedszkola
Zofia Czekała, Wesoła Nutka
Kinga Michalak, Słoneczko
Kacper Ksianszkiewicz, Mali Przyrodnicy
Wojciech Szafraniak, Wesoła Nutka
Szkoła podstawowa 0-III
Maria Ślugaj, SSP nr 1
Jakub Majchrzycki, SSP Grzybowo
Franciszek Krysztofiak, SSP nr 2
Szkoła podstawowa IV-VI
Igor Skrzypek, SSP nr 1
Faustyna Ślugaj, SSP nr 1
Weronika Itczak, SSP w Kaczanowie
Antonina Miedzińska, SSP nr 1
Iwona Niedziela, ZSS Grzybowo
Gimnazja
nie przyznano
Jagoda Skrzypczak, Gimnazjum nr 2
Julia Graczyk, Gimnazjum nr 1
Szkoły ponadgimnazjalne
wyróżnienie: Agnieszka Ból, ZSTiO
Przedstawiamy także wyniki prezentacji: plastycznej, fotograficznej oraz wydawniczej i literackiej.
Plastyka:
Przedszkola
Maria Pacyna, Miś Uszatek
Oliwier Woźniak, Pszczółka Maja
Marcel Furmaniak, Grzybek
Szkoła podstawowa 0-III
Karolina Gorzelańczyk, SSP nr 1
Borys Piaseczny, ZS w Nowym Folwarku
Wiktoria Stachowiak, ZS w Nowym Folwarku
Szkoła podstawowa IV-VI
Kacper Strzyżewski
Weronika Kozielska, SSP Chwalibogowo
Julia Śniegowska, SSP Chwalibogowo
Marta Mikołajczak, SSP Chwalibogowo
Gimnazja
Weronika Sobczak, ZS w Nowym Folwarku
Joanna Szaroleta, Gimnazjum nr 2
Wiktoria Nowak, Gimnazjum nr 1
Monika Wietrzyńska, Gimnazjum nr 2
Angelika Mikołajczyk, Gimnazjum nr 1
Szkoły ponadgimnazjalne
Paulina Foterek, ZSTiO
Maria Szczygieł, Zespół Szkół Politechnicznych
Patrycja Krych, Zespół Szkół Politechnicznych
Fotografia
Klasy 0-III
Natalia Lach – Szkoła Podstawowa nr 2 „DYWAN Z LIŚCI”
Natalia Lach – Szkoła Podstawowa nr 2 „ZŁOTE DRZEWA”
Jakub Majchrzycki – Społeczna Szkoła Podstawowa w Grybowie „DROGA KU PRZYSZŁOŚCI”
Klasy IV-VI
Klaudia Majchrzycka – SSP nr 2 „WIELKOPOLSKA RÓWNINA”
Patrycja Gawarecka – SSP nr 2 „TĘCZOWY UŚMIECH”
Patrycja Gawarecka – SSP nr 2 „JAKI CIEKAWY ŚWIAT”
Gimnazjum
Martyna Tomczykowska – Gimnazjum nr 1 „MT1”
Paulina Maciejczak – Gimnazjum nr 1 „PM1”
Marta Piechocka – Gimnazjum nr 1 „MP4”
Ponadgimnazjalne
Elżbieta Mikołajewska - LO Sienkiewicza „DZIEWCZYNA BALETNICA”
Agnieszka Knocińska – ZSTiO „VIOLET MAGIC”
Marta Kruszyńska – ZSTiO „ETNA”
WYRÓŻNIENIE:
Paulina Kowalska – Zespół Szkół Politechnicznych – „KURA I PIES”
Kategoria wydawnicza i literacka
gazetki szkolne
SSP Kaczanowo
SSP Chwalibogowo
SSP nr 1 we Wrześni
szkoła podstawowa
Wiktoria Betler, ssp nr 2
Patrycja Gawarecka, ssp2 nr 2
Aleksandra Choptiana ssp nr 2
Antonina Wasielewska
gminazjum
Katarzyna Piechnik, gim nr 2
Oliwia Majewska, gim nr 2
Julia Gostyńska, gim nr 2
Aleksandra Mosińska, gim nr 2
wyróżnienie: Natalia Izydorek
ponadgimnazjalne
-
Bartosz Ścięgaj, LO H. Sienkiewicza
Mikołaj Witasik, LO H. Sienkiewicza
Katarzyna Napieraj, ZSTiO
wyróżnienie: Angelika Grzegorzewicz, ZSP