counter

poster-wosp

news-icon Aktualności

Za nami 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Za nami 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny - rekordowy! Kwota deklarowana przekazana na konto fundacji WOŚP przez Wrzesiński Sztab sięga 118 tysięcy złotych! Ostateczną kwotę poznamy po przeliczeniu pieniędzy przez Fundację. Wszystko to dzięki wolontariuszom i ludziom dobrej woli, którzy włączyli się w zbiórkę oraz organizację Finału, a którym należą się ogromne podziękowania.
 

Tradycyjnie wrzesiński finał rozpoczął się już w sobotę Sztafetą Po Światełko Do Nieba na stadionie przy ZSTiO.
 

W niedzielę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała w naszym mieście już trzech miejscach: Wrzesińskim Ośrodku Kultury, pubie AQQ oraz na stadionie ZSTiO.
 

Wrzesiński Ośrodek Kultury stał się miejscem pokazów artystycznych oraz licznych licytacji. W siedzibie Sztabu nie zabrakło także zabaw i zajęć dla dzieci, malowania twarzy oraz kiermaszów. Ciekawym akcentem był też salon fryzjersko-kosmetyczny, powstały z inicjatywy wrzesińskich salonów.
 

Finałowy dzień zakończył koncert i licytacje w pubie AQQ.

Nie zabrakło także światełka do nieba, które punktualnie o godz. 20.00 rozświetliło tęczą kolorów niebo nad Wrześnią.

Wrzesiński 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możemy zaliczyć do bardzo udanych. Pobiliśmy kolejny rekord, co niezmiernie cieszy oraz napawa optymizmem na kolejne edycje.

 

 

Dodane: 2019-01-15 00:00:00


Powrót do aktualności

realizacja HEDRYCH.pl

© Copyright 2011 - 2019 www.wok.wrzesnia.pl All Rights Reserved
Wszystkie materiały graficzne wykorzystane na stronie są udostępnione przez Sztab WOŚP.  wosp-logo-www

footer