counter

poster-wosp

news-icon Wolontariusze

Dziękujemy, że chcesz z nami grasz!

 

Dziękujemy, że chcesz z nami grać i 13 stycznia zbierać pieniądze rzecz najmniejszych dzieci. W tym roku gramy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.  Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje, jak zostać wolontariuszem WOŚP i jak z nami grać. 

Chcesz zostać wolontariuszem? Zgłoś się do sztabu, który zarejestruje Cię w naszej bazie. To w sztabie dostaniesz identyfikator, puszkę kwestarską i serduszka. 

Jak znaleźć Sztab? Wszystkie dane kontaktowe do Sztabów już wkrótce znajdziesz na naszych stronach. Zanim skontaktujesz się z jednym z nich przeczytaj uważnie Regulamin Wolontariusza. Obowiązują Cię wszystkie postanowienia w nim zawarte.

Musisz pamiętać, że za zbieranie wolontariuszy odpowiedzialny jest Szef Sztabu i to on decyduje, z kim będzie pracował. Sztaby mają ograniczoną pulę wolontariuszy, co bardzo często oznacza, iż nie wszyscy chętni zostaną przyjęci.
 


Zgłaszać się można we Wrzesiński Ośrodek Kultury od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. W sekretariacie należy pobrać ankietę, wypełnić i dostarczyć z powrotem razem z aktualnym zdjęciem.

żródło: https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy

realizacja HEDRYCH.pl

© Copyright 2011 - 2019 www.wok.wrzesnia.pl All Rights Reserved
Wszystkie materiały graficzne wykorzystane na stronie są udostępnione przez Sztab WOŚP.  wosp-logo-www

footer