counter

poster-wosp

news-icon Wolontariusze


Jak wygląda wolontariusz WOŚP?Nieodłącznym atrybutem każdego wolontariusza są: puszka, czerwone serduszka- naklejki, drugi wolontariusz (dla bezpieczeństwa nie należy chodzić samemu) i identyfikator. Szczególnie ważny jest ten ostatni. To dzięki niemu wiemy czy osoba, do której puszki wrzucamy pieniążki rzeczywiście jest wolontariuszem.
 
Na identyfikatorze znajduje się imię, nazwisko oraz zdjęcie wolontariusza, numer zbiórki, hologram potwierdzający oryginalność identyfikatora oraz kod QR.

Po co kod QR?
W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, we współpracy z Play, uruchomi aplikację mobilną. Kod QR na identyfikatorze wolontariusza podpowie Wam jak ściągnąć tę aplikację. 

Wrzesiński Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje, że przyjmowane są już zapisy wolontariuszy na 22. Finał, który odbędzie się 12 stycznia 2014 r.

W przyszłym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie grać pod hasłem: „Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów”.

Zapisy przyjmowane są w sekretariacie Wrzesińskiego Ośrodka Kultury w godz. 8.00-17.30 do 29 listopada 2013 r.

Ankiety Wolontariusza można pobierać ze strony internetowej lub sekretariatu ośrodka. Do ankiety należy dołączyć aktualną fotografię.

Zapraszamy wszystkich chętnych!

plik do pobrania: ANKIETA Wolontariusza
 

Wolontariusze, pamiętajcie by nosić identyfikatory w miejscu widocznym!realizacja HEDRYCH.pl

© Copyright 2011 - 2014 www.wok.wrzesnia.pl All Rights Reserved
Wszystkie materiały graficzne wykorzystane na stronie są udostępnione przez Sztab WOŚP.  wosp-logo-www

footer